olpuch olpuch domek letniskowy
Olpuch - drewniany domek letniskowy do wynajęcia
gm. Stara Kiszewa
Powiat Kościerzyna
GSM 601 638 678
olpuch@domekkaszuby.pl
kaszuby domek letniskowy


DOMEK LETNISKOWY OLPUCH WDZYDZE KASZUBY

WAKACJE - URLOP- WOLNY WEEKEND

TURYSTYKA WYPOCZYNEK I RELAKS

Strona Główna
Ceny i rezerwacje domku
Wypiek chleba wiejskiego
Atrakcje turystyczne
Opis i zdjęcia domku
Dojazd do domku
Długi weekend majowy
Kontakt
Mapa serwisu
Linki
In English
 

Dojazd do domku letniskowego w Olpuchu

Dojazd do miejscowości Olpuch z Państwa miejsca zamieszkania można sprawdzić na internetowej mapie Polski www.map24.interia.pl
lub na mapie http://mapa.szukacz.pl/
lub na mapie z dojazdami http://www.zumi.pl/

Wskazówki dla osób jadących do domku:

Z KIERUNKU PÓŁNOCNEGO GDYNIA - GDAŃSK - KOŚCIERZYNA:
- Z Kościerzyny należy kierować się na 2 rondzie na Zblewo Łódz a następnie za ok. 12 km skręcić w prawo na Wiele. Nie ma tam niestety żadnego znaku informacyjnego, ale jest to dość duży zjazd z jedyną drogą w prawo a charkterystycznym znakiem są duże reklamy Hotelu Niedzwiadek we Wdzydzach i Kalwarii Wieleńskiej. Jadąc dalej 3 km dojeżdzamy do Olpucha i przed wiaduktem kolejowych należy skręcić w lewo przy Krzyżu do Olpucha. Po przejechaniu przez Olpuch mijając po prawej stronie Kościół a po lewej sklepy dojeżdzamy do małej remizy/garażu strażackiego i tu skręcamy na prawo. 50 metrów dalej już na Państwa czekamy przy domku :-)

Z KIERUNKU POŁUDNIOWEGO:
(patrząć od drogi krajowej 22 na odcinku Starogard Gd. - Chojnice)
Chojnice - Czersk skręt w lewo na Wiele dalej na Bork i drogą na Kościerzynę dojeżdzamy do Olpucha za wiaduktem kolejowych należy skręcić w prawo przy Krzyżu do Olpucha. Po przejechaniu przez Olpuch mijając po prawej stronie Kościół a po lewej sklepy dojeżdzamy do małej remizy/garażu strażackiego i tu skręcamy na prawo. 50 metrów dalej już na Państwa czekamy przy domku :-)
Skórcz lub Starogard Gd. - Zblewo. Za Zalewa jedziemy na Kościerzyne przez Starą Kiszewę i 10 km dalej skręcamy w lewo na Wiele. Nie ma tam niestety żadnego znaku informacyjnego, ale jest to dość duży zjazd z jedyną drogą w lewo a charkterystycznym znakiem są duże reklamy Hotelu Niedzwiadek we Wdzydzach i Kalwarii Wieleńskiej. Jadąc dalej 3 km dojeżdzamy do Olpucha i przed wiaduktem kolejowych należy skręcić w lewo przy Krzyżu do Olpucha. Po przejechaniu przez Olpuch mijając po prawej stronie Kościół a po lewej sklepy dojeżdzamy do małej remizy/garażu strażackiego i tu skręcamy na prawo. 50 metrów dalej już na Państwa czekamy przy domku :-)
tagi:


domki letniskowe, letniskowe domki, domki nad jeziorem, domki na kaszubach, noclegi na kaszubach nad jeziorem, domy letniskowe, dom do wynajęcia, kwatery do wynajecia, domki letniskowe noclegi, noclegi domki letniskowe, domek nad jeziorem, domki nad jeziorami, noclegi nad jeziorem, kwatery nad jeziorem, wakacje domki, wczasy domki letniskowe

Powered by Agencja VSP